Online objednávky

On-line se můžete objednávat a komunikovat s naší ambulancí přes aplikaci "moje.sestraemmy.cz" -viz níže
Přístup do Emmy si můžete založit zde:   https://moje.sestraemmy.cz/-/tvrdonova . Je dostupná pouze pro registrované pacienty naší ordinace,resp. jejich rodiče.


Pro rodiče - přihlaste se pod vlastním jménem a rodným číslem (mailová adresa), a po prvním přihlášení klikněte prosím na PŘIDAT DÍTĚ DO EMMY a vyberte "Chci zastupovat své dítě". My potvrdíme, že vaše dítě bylo přiřazeno k vašemu jménu a mailu jako zákonného zástupce.

V případě akutních potíží se již můžete objednávat  kdykoli přes tuto aplikaci, vyberete požadavek dle nabídky- pro vaše konkrétní dítě. Nemusíte čekat na ordinační hodiny  a objednávat se telefonicky (chceme omezit telefonáty do naší ordinace). Systém umožňuje  změnu objednávek  a změnu i preventivních  prohlídek očkování on-line.

Chceme omezit telefonáty do naší ordinace. Ale v případě velkého výskytu zejména respiračních onemocnění v zimním období, kdy vám "sestra emmy" nenabídne volný termín , který požadujete , je třeba volat do ordinace. Vždy se budeme snažit optimálně řešit potíže vašich dětí.

Preferujem se na vyšetření objednat předem: právě  prostřednictvím  https://www.sestraemmy.cz/tvrdonova   (pro registrované) nebo telefonicky 604 541 170, 596 311 509 , neakutní problémy, konzultace lze řešit emailem