Změny ordinační doby

Změny ordinačních hodin

28.2.2023  zastupuje MUDr. Radim Petro ve vedlejší ordinaci - pouze akutní horečnaté stavy 

9.3. - 31.3.2023 nepřítomnost lékaře, zastupuje MUDr. Radim Petro ve vedlejší ordinaci, sestra bude přítomná 8-11 hod (Požadavky na výpisy, pojistky, posudky, lázně nemohou být v této době realizovány, je třeba je zajistit s dostataečným předstihem. V případě registrace novorozenců kontaktujte sestru na našich telefonních číslech ve všední dny 8-11 hod.)

V čekárně i v hlavní chodbě je schránka, kde můžete zanechat vaše lékařské zprávy, žádosti o recepty, žádosti o předání zdravotní dokumentace dospělým praktikům, apod. v době naší nepřítomnosti. 

Dětská lékařská pohotovost 

V případě náhle vzniklých závažných horečnatých onemocnění je možno využít dětskou lékařskou pohotovostní službu v Nemocnici Karviná-Ráj ve všední dny 17,00-21,00 hod, v soboty, neděle a svátky 8,00-18,00 hod. Mimo tyto ordinační hodiny vás nejspíš ošetří lékaři dětského oddělení , ale je třeba počítat s tím, že můžete být hospitalizováni.

Zastupující lékař

Upozornění: Zastupující lékař ve vedlejší ordinaci ošetří náhle vzniklá onemocnění, zhoršení stavu a pod., nemůže ze zákona provádět výpisy ze zdravotní dokumentace, posudky na zotavovací akce, školy v přírodě, praxe, řidičáky apod.