Změny ordinační doby

Změny ordinačních hodin

28.2.2024 ordinace 8-11 hod pouze pro nemocné po předchozím objednání, odpolední ordinace odpadá. Naše sestřička se vzdělává, takže budu sama, nemohu brát každý telefon, reagovat na každé zaklepání. Náhlé vzniklé akutní stavy či horečky trvající více než 2 dny vyšetřím bez objednání, pokud se  dostavíte  do 10:30 hod.

Vše ostatní počká, pokud potřebujete jen  "paragraf" napište  -  na  , že potřebujete očr,  není problém vystavit 3 dny nazpět a domluvíme se na vyšeření ve čtvrtek nebo v pátek. 

14.3.2024 ordinace pro nemocné od 7.30 do 10:30 hod, odpolední  ordinace odpadá

21.3.-5.4.2024 dovolená lékaře   (Upozorňuji, že zastupující lékař nemůže vystavovat posudky na zotavovací akce a další akce. Zkontrolujte ,prosím, platnost posudku vašich dětí a včas si zajistěte jejich obnovu, abyste předešli případným komplikacím.)

 

 

 

V čekárně i v hlavní chodbě je schránka, kde můžete v době naší nepřítomnosti zanechat vaše lékařské zprávy, žádosti o recepty, žádosti o předání zdravotní dokumentace dospělým praktikům, apod.. 

Dětská lékařská pohotovost 

V případě náhle vzniklých závažných horečnatých onemocnění je možno využít dětskou lékařskou pohotovostní službu v Nemocnici Karviná-Ráj ve všední dny 17,00-21,00 hod, v soboty, neděle a svátky 8,00-18,00 hod. Mimo tyto ordinační hodiny vás nejspíš ošetří lékaři dětského oddělení , ale je třeba počítat s tím, že můžete být hospitalizováni.

Zastupující lékař

Upozornění: Zastupující lékař ve vedlejší ordinaci ošetří náhle vzniklá onemocnění, zhoršení stavu a pod., nemůže ze zákona provádět výpisy ze zdravotní dokumentace, posudky na zotavovací akce, školy v přírodě, praxe, řidičáky apod.